Podrobnosti
Ležišče BIOS PUR-LATEKS-TFK z obojestransko postavljenimi plastmi pene in lateksa ustvarja izjemno udobje in nudi primerno podporo hrbtenici ter med spanjem ščiti kolke in ramena. Vzmetnica ima ročno spete 5 conske žepkaste vzmeti v lanenih žepkih. Prevleka je bombažna, antibakterijska in antistatična, kar pomeni, da odbija drobni prah in uravnava telesno temperaturo. Izbirate lahko med tremi tipi prevlek oziroma polnil.
Sestava:
- ročno spete 5 conske žepkaste vzmeti v lanenih žepkih
- obojestransko postavljeni plasti: juta, 3 cm antibakterijskega puhina (odprto-celična pena) in 2 cm naravnega lateksa
- bočna ojačitev iz zračnega materiala omogoča, da se ne čuti vzmeti ob robu ležišča in da je prehod med dvema skupaj postavljenima ležiščema bolj udoben
Prevleka:
- bombažna s srebrnimi vlakni
- antistatična
- snemljiva
- pralna - možno suho kemično čiščenje
- zaščitena proti pršicam, glivicam in bakterijam
Trije tipi polnil:
- 200 gr/m2 termobond (volna za alergike; cenovno najugodnejša in nujna za hude alergike, saj vsebuje sintetična vlakna)
- 300 gr/m2 volna (polnilo iz 100% naravne volne; nudi odlično mikroklimo, torej primerna za vse, ki jim je prevroče ali jih zebe)
- 500 gr/m2 volna (nudi maksimalno regulacijo vlage in toplote, primerno za vse, ki jih zebe ali se veliko potijo)
Višina ležišča: 21 cm
Ostalo: Ležišče je primerno za dvižni letvasti pod kot tudi električni dvig. Lahko se prepogiba, saj so temu prilagojene ročno spete žepkaste vzmeti.